Kreatif Direktör Gıcıklık Seviyesi Ölçme Aracı

Araçlar, Web Araçları 05 May 2015
Kreatif Direktör Gıcıklık Seviyesi Ölçme Aracı

Kreatif Direktör Gıcıklık Seviyesi Ölçme Aracı ile sadece birkaç soruya cevap vererek ajanstaki çalışma arkadaşlarınız ile eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kreatif direktörlerimize ne kadar saygı duysak da yoğun iş süreçlerinde zaman zaman canımıza okurlar ve bizi gıcık ederler. Peki, kreatif direktörünüzün ne kadar gıcık olduğunu ölçebilecek olsanız? Kreatif Direktör Gıcıklık Seviyesi Ölçme Aracı (C.D.D.B.D.D.) sayesinde artık ölçebilirsiniz.

Kreatif direktörünüzün gıcıklık kategorisini %32.4 doğruluk oranıyla belirlemeyi vadeden online quiz ile ayrıca iş stresinizi de atabilirsiniz. Quiz sorularında kreatif direktörünüze yönelik olan; en çok kullandığı kelimeler, sosyal medya paylaşımları, giyim tarzı gibi sorulara cevap vererek birkaç dakika içinde sonuç alabilirsiniz. Quiz sorularının altında yer alan cevap seçenekleri de oldukça esprili.

Araç nostaljik bilgisayar tasarımı ile de en son çıkan teknolojik cihazları ve uygulamaları sergilemeyi seven gıcık kreatif direktörlere göndermede bulunmayı da ihmal etmiyor. Çünkü onlar bu 1960’ların bilgisayarlarından ilham alınarak yapılmış tasarım için bile “Bunun neresi yaratıcı, yenilikçi?” diyebilir.

kreatif direktör

Bu arada belirtmeliyiz ki, quizin hiçbir geçerliliği yoktur. Kreatif direktör dışında diğer çalışma arkadaşlarınız için de sonuçlara ulaşabileceğiniz bu quiz’le ilgili herhangi bir tanıtım metnine de ulaşamadık. Ajans çalışanlarının çalışıyormuş gibi görünmek için böyle bir araç geliştirmiş olabileceğini varsayıyoruz.

Kreatif Direktör Gıcıklık Seviyesi Ölçme Aracı ile özellikle de yoğun çalışma süreçlerinde reklamcıların korkulu rüyası olan ve kolay kolay beğenmeyen kreatif direktörlerin ne kadar gıcık olduğunu artık ölçebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bu Gözlük Sizi Yüz Tanıma Sistemlerinden Koruyor! Hyundai Akıllı Saat Uygulaması: Blue Link →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.