KPMG, Dijital İletişim Ajansı Olarak Wox Digital’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Nis 2015
KPMG, Dijital İletişim Ajansı Olarak Wox Digital’i Seçti!

Dünyaca ünlü vergi danışmanlığı şirketi KPMG Türkiye, dijital pazarlama faaliyetlerini Wox Digital’a emanet etti.

Finansbank, Unilever, Danone gibi lider şirketlerin interaktif pazarlama projelerini yürüten Wox Digital; markalarına KPMG’yi de ekleyerek, içerik pazarlaması ve yaratıcı çözümleriyle fark yaratmaya devam edecek.

Wox Digital, KPMG Türkiye‘nin sosyal medya hesaplarının yönetiminin yanı sıra, kreatif pazarlama faaliyetlerinde de iş ortağı olacak. Gerçek zamanlı içerik pazarlaması alanında adından söz ettiren Wox Digital, KPMG ile bu çalışmalarını devam ettirerek başarılı içeriklere imza atmaya devam ediyor.

Hali hazırda KPMG Türkiye’nin tüm sosyal medya hesaplarının yönetimini yapan Wox Digital; KPMG Kariyer sayfasının lansmanını yaparak, birçok yenilikçi işler yapacağının sinyallerini vermiş oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sempeak İle Canon Türkiye’nin YouTube'daki Başarısı Medyasoft’tan Astrazeneca’nın Saha Operasyonlarına Teknolojik Dokunuş →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.