Koton Facebook Uygulaması: Minnie Puzzle

Koton Facebook Uygulaması: Minnie Puzzle

Koton yayınladığı Disney temalı Facebook uygulaması “Minne Puzzle” ile takipçilerine keyifli bir oyun sunuyor.

Disney’in efsanevi karakteri Minnie Mouse’un ikonik stili ve Tuba Ünsal’ın dokunuşlarıyla şekillenen Minie by Koton, mağazalarda yerini aldı. Koleksiyonun tanıtımını Minnie Mouse, Tuba Ünsal ve kızı Sare Pilevneli üçlüsü gerçekleştirdi. Koton Türkiye ise bu yeni koleksiyondan ilham alarak eğlenceli bir oyun ile takipçilerinin karşısına çıktı.

Koton’un Facebook hesabı üzerinden yayınlanan Minnie Puzzle uygulamasına katılanlar puzzle parçalarını birleştirerek koleksiyonun özel çekim fotoğraflarını oluşturuyor. Eğlenceli oyun, artarak zorlaşan parçalarla 8 ayrı aşamadan oluşuyor. Belirli bir süre içinde puzzle’ı tamamlamaya çalışan kullanıcılar, verilen günlük 3 hak dışında yeni hak kazanmak için ise arkadaşlarını davet edebiliyor.

koton facebook minnie puzzle

15 Ocak tarihine kadar yayında kalacak olan Minnie Puzzle oyununda, ilk 10’da yer alan kullanıcılar Koton koleksiyonlarından sürpriz hediyeler kazanacak. Oyunun birincisi ise Tuba Ünsal ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Buzz Interaction imzalı Minnie Puzzle oyununa Koton Facebook sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← E-Ticaret Anlayışına Yeni Bir Yorum: Tekir KFC’den Yılbaşına Özel Proje: Twitter Tombalası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.