Koru Sigorta’nın Yeni Web Sitesini Görmelisiniz!

Projeler, Web siteleri 06 Ara 2018
Koru Sigorta’nın Yeni Web Sitesini Görmelisiniz!

Sigortacılık sektörünün yenilikçi ürünleriyle fark yaratan markası Koru Sigorta, tasarımıyla öne çıkan yeni web sitesini Diverseffect iş birliğiyle yayına aldı.

2011 yılından itibaren hayat dışı sigorta branşlarıyla dikkat çeken Koru Sigorta; güçlü sermayesi, teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosuyla ülkemizin güçlü sigorta kuruluşlarından birisi durumunda. Koru Sigorta, kurumsal yapısı ve hizmetlerinde olduğu gibi yenilikçi yapısını dijitale de uyarlamak için yeni web sitesinin tüm aşamalarını Diverseffect’e emanet etti.

Koru Sigorta’nın yeni web sitesinin; tasarım, dijital altyapı ve kullanıcı deneyimi alanlarında yapılan tüm çalışmalar, Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibinin özverili çalışmaları sonucunda hayata geçirildi. Tasarım ve kullanıcı deneyimi ile öne çıkan web sitesi, kararlı çalışması ve hızlı geçişleriyle de güçlü bir teknolojik altyapı barındığının işaretini veriyor.

Yenilenen korusigorta.com.tr sunduğu özellikler ve çağı yakalayan tasarım yapısıyla sektörünün referans çalışmaları arasında yer alacağa benziyor. Web sitesini ziyaret etmek için tıklayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Noel Baba Orta Yaş Krizi Geçiyor Ve Yeni Birine Dönüşüyor! Greyder’den Hedefi Tutturan Influencer Kullanım Örneği →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.