Koroplast’tan Kadınlara Özel Yeni Platform: Hayatikolaylastirir.com

Projeler, Web siteleri 15 Şub 2016
Koroplast’tan Kadınlara Özel Yeni Platform: Hayatikolaylastirir.com

Koroplast’ın kadınlara özel yeni platformu hayatikolaylastirir.com Şubat itibariyle yayına başladı.

Hayatı kolaylaştıran tarifler, ilham veren fikirler, sihirli dokunuşlar ve keyifli sohbetleri bir araya toplamayı hedefleyen Koroplast, yeni platformu hayatikolaylastirir.com’u yayınladı. Vapp Works tarafından hazırlanan içerik pazarlama platformunun ziyaretçileri, Koroplast ürünleri ile yapabilecekleri hayatı kolaylaştıran ve ilham veren birçok tarifle buluşacak.

Ziyaretçiler platformun “Tarifler” bölümünde et ve balık yemeklerinden hamur işlerine birbirinden enfes lezzetleri izleyebilecek, “İlham Verenler” bölümünde yaşama dair faydalı önerilere ulaşabilecek, “At Çöpe” bölümünde dertlerini yazıp çöpe atabilecek ve “Sor ve Cevapla” bölümünde ise merak ettikleri sorulara cevaplar bulabilecekler.

Koroplast Hayatikolaylastirir.com

Koroplast’ın yeni platformunun tasarım, yazılım ve tüm içeriklerinin üretimi, sosyal medya kanallarının yönetimi Vapp Works’e ait.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vodafone Arena Yeni Koltuklarında Tribün Anılarını Koruyor LG #V10suzOlmaz Projesinde Çekilen Kliplere Bir Yenisi Daha Eklendi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.