Komşufırın Dijital İletişim Ajansını Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 05 Ara 2018
Komşufırın Dijital İletişim Ajansını Seçti

Tohumdan sofraya uzanan ekmek uzmanlığını Türkiye’nin farklı noktalarındaki şubeleriyle müşteriyle buluşturan Komşufırın, dijital iletişim ajansı Clockwork’le anlaştı.

“10 Yılda Bir Yenilenmek İyidir” sloganı ile ürün çeşitlerini zenginleştiren, bilgi, deneyim ve ustalık ile lezzetli ürünler çıkaran Komşufırın, bu iş birliği ile 2019 dijital dünyasına genç ve dinamik bir kadroyla girmeye hazırlanıyor. Clockwork, bu iş birliğini Komşufırın şubesinde gerçekleştirdiği video çekimiyle takipçilerine duyurdu.

Clockwork tasarım, yazılım ve sosyal medya yönetimi alanında faaliyet göstermektedir. Müşterileri arasında McDonald’s, Zorlu Enerji Grubu, Kahve Dünyası, Anadolu Etap, Anadolu Motor, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa, Kaya Hotels & Resorts, Alibey Hotels & Resorts, Gloria Hotels & Resorts, Mapre Sigorta, LC Waikiki, Red Bull, Komşufırın, Teksüt, Adore Oyuncak, MNG Kargo, Little Caesars, TEMSA İş Makineleri, Komatsu, Volvo Trucks, Vakko, Kartal Yuvası, Foriba, Tuna Ev ve Ofis, TÜYAP Fuarcılık Grubu gibi birçok güçlü markayı bünyesinde barındıran ajans, Komşufırın’la birlikte yeni yılda uzun soluklu projeler getirmeye hazırlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Piyanonun Başına Bu Sefer Badbaz Geçti! KasapDöner’in yeni sosyal medya ajansı Wox Creative oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.