KLM’den Anneleriyle En Uzun Süre Görüntülü Konuşanlara Uçak Bileti

KLM’den Anneleriyle En Uzun Süre Görüntülü Konuşanlara Uçak Bileti

Havayolu şirketi KLM, hazırladığı web sitesi üzerinden annesiyle en uzun süre görüntülü konuşanlara, Anneler Günü için ücretsiz uçak bileti hediye edecek.

İş, okul ya da farklı sebeplerden dolayı pek çok kişi, annesinden uzakta yaşıyor ve hayatın yoğun temposunda ne yazık ki annelerini ihmal ediyor. Farklı şehirlerde yaşayanların %42’si anneleriyle ayda 1 kez ya da daha az konuşuyor.

Hollandalı havayolu şirketi KLM, DDB Netherlands’la bir araya geldi ve annelerinden uzakta yaşayanların Anneler Günü’nde onlara hediye edebilecekleri en kıymetli şeyin kendileri olduğunu düşünerek “Call your mom and we may take you to her” kampanyasını yarattı.

Kampanya için, çocukların anneleriyle görüntülü konuşarak hasret giderebileceği bir callyourmom sitesini hazırlandı. Siteye kaydolduktan ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra annesiyle en uzun süre görüşen kişiler, 13 Mayıs’ta kutlayacağımız Anneler Günü’nde annesini görmek için ücretsiz uçak biletiyle ödüllendirilecek.

Kazananlar, annelerinin yaşadığı yere seyahat ederek, onları ziyaret edecek ve sevgilerini yüz yüzeyken gösterebilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Paylaşımlarını Çerçeveli Sanat Eserlerine Çeviren Uygulama Big Mac Coca-Cola Kutusu →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.