Kırmızı Ödülleri’nin Sosyal Medya Ajansı Komünite Dijital Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 16 Mar 2018
Kırmızı Ödülleri’nin Sosyal Medya Ajansı Komünite Dijital Oldu

15. yılını kutlayan ve “Değişim” temasını sahiplenen Kırmızı Ödülleri, sosyal medya iletişimi için Komünite Dijital ile anlaştı.

Sektörün önde gelen yarışmalarından Kırmızı Ödülleri, 15. yılında değişim temasını sahipleniyor. Değişen teknolojik gelişmeleri, kullanıcı ve mecra alışkanlarını göz önünde bulundurarak belli kategorilerini de güncelleyen Kırmızı Ödülleri, bu sene sosyal medya iletişiminde de oldukça dinamik ve fark yaratacak bir yol izliyor.

Kırmızı Ödülleri için değişim temasını yansıtan bir sosyal medya stratejisi geliştiren Komünite Dijital, etkinliğin iletişiminde jüri röportajları, kategorilere dair bilgilendirmeler, ajans yaşamını ve sektörü anlatan dinamik ve kitlede farkındalık oluşturacak içerikler paylaşıyor.

Reklam ve iletişim ajanslarından, fotoğrafçılara, prodüksiyon şirketlerine kadar geniş bir kitlenin katılabileceği Kırmızı Ödülleri’nde, son başvuru tarihi ise 19 Mart Pazartesi. Tüm detaylar ise web sitesinde ve sosyal medya kanallarında.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Spotify, Kendi Ses Asistanını Test Ediyor Nokia’dan Klasik Görünümlü Akıllı Saat: Steel HR Hybrid →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.