Kiğılı’dan Kristal Elma’da WhatsApp Kampanyası: TRAK

Kiğılı’dan Kristal Elma’da WhatsApp Kampanyası: TRAK

Kiğılı, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali boyunca sürdüreceği yaratıcı bir WhatsApp kampanyası başlattı.

Türkiye’nin önce gelen erken giyim markası Kiğılı, bugün başlayan ve üç gün boyunca dijital pazarlama ve reklam sektörünü ağılayacak olan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’ne yaratıcı bir kampanya ile giriş yaptı. “Lekeli kıyafetle yürünecek tek WhatsApp” sloganı ile yola çıkan Kiğılı, festival süresince üzerine bir şey döken ya da kıyafeti yırtılan erkekleri, kendisine WhatsApp’tan yürümeye davet ediyor.

TRAK adındaki kampanya bir trakgelsin.com mikrositesi üzerinden tanıtılıyor. Kampanyaya göre kıyafetlerine bir şey olan katılımcılar Kiğılı ile WhatsApp üzerinden iletişime geçerek; yeni gömlek, ceket, pantolon sahibi oluyor.

The Mad Machine tarafından tasarlanan kampanya ile ilgili gelişmeleri TRAK Twitter hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Medya Şef’in Kadınlara Özel Uygulaması “Pepapp” Yatırım Aldı! L’Oréal Paris Artırılmış Gerçeklik Uygulaması: Makeup Genius →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.