KIA’dan Ne Zaman Durması Gerektiğini Bilen Reklam

KIA’dan Ne Zaman Durması Gerektiğini Bilen Reklam

KIA, Niro’nun otonom acil durum fren destek sistemi gibi, ne zaman durması gerektiğini bilen bir televizyon reklamı hazırladı.

Reklam, izlenen yayını bir süreliğine durdurur. Fren ise otomobili… KIA, bunun Niro modelindeki, aracın tam zamanında durmasını sağlayan otonom acil durum fren destek sistemini tanıtmak için en iyi yol olduğunu düşündü ve Mortierbrigade’le birlikte “The Commercial Brake” kampanyasını hazırladı.

Niro’daki inovatif fren özelliği, atlanmasına gerek kalmadan tam zamanında duran ve izleyicilerin hemen ardından kaldıkları yerden izledikleri yayına devam edebildikleri bir televizyon reklamıyla duyuruldu.

Televizyon reklamına; reklamın yakında biteceği, yayının kaldığı yerden devam edeceği ve izleyicilerin geçmesine gerek olmadığı uyarısıyla birlikte reklam arasının sonunda yer verildi. Bu kampanya, reklam ajanslarının yüzleştikleri engeller karşısında yaratıcı çözümler kullanabileceğini gösteriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mercedes-Benz iO'dan Alışılmadık Ofis Sandalyesi Heinz'ın Hedef Şaşırtan Sosyal Medya Kampanyası →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.