KFC’den Tavuk Parçası Şeklinde Banyo Topu

KFC’den Tavuk Parçası Şeklinde Banyo Topu

KFC, tavuk parçası şeklinde ve restoranın kullandığı gizli tarifteki 11 baharat kokusunda bir banyo topu hazırladı.

KFC Japonya’da neredeyse yılbaşıyla eşanlamlı. Yılbaşı ise pek çok kişi için tatil anlamına geliyor. KFC, Yılbaşında Noel Baba kostümüne bürünerek sokaklarda ve restoranlarında çalışan insanları düşünerek onlara ilginç olduğu kadar rahatlatıcı bir hediye sunmak istedi ve Geometry Global’la bir araya geldi.

KFC, bu kampanyayı bir “yalan” haberle duyurdu. Hediye ise tavuk parçası görünümünde ve tavuk sosunda kullanılan 11 baharatlı gizli tarif kokusundaki banyo topuydu. (bath bomb) baharat kokusuyla banyo yapmak ilk bakışta pek mantıklı gelmese de KFC, yılbaşında restoranlarında insanların güzel bir tatil geçirmesi hizmet veren ve Noel Baba kostümüyle sokaklarda olanları hediye banyo topu sayesinde, biraz da olsa rahatlattı. Kampanya, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyaya Bir Ölü Deniz Yeter Dünyayı Değiştiren Kadınlar Reebok Kampanyasında Buluştu →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.