Kentpark’tan Snapchat’e Merhaba: #HiKentpark

Kentpark’tan Snapchat’e Merhaba: #HiKentpark

Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Kentpark AVM #HiKentpark kampanyası ile Snapchat’e merhaba dedi.

Mayıs ayında gerçekleştirdiği En Baba Vine yarışması ile genç kitleyle arasındaki etkileşimi arttıran Kentpark, “Dijital AVM” olma yolunda hızla ilerliyor. Kentpark AVM’nin düzenlediği #HiKentpark Snapchat kampanyası da daha önceki proje gibi kullanıcılara mobil uygulama üzerinden ulaştı.

5 Ekim- 30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen yarışmada kullanıcılar #HiKentpark etiketi ile Kentpark Snapchat hesabına Snap attıktan sonra kendilerine gelen kodlarla anında hediyeler kazandılar.

kentpark-snapchat

13-25 yaş aralığında genç hedef kitlenin katılım gösterdiği kampanyada; Vodafone Freezone konser bileti, sinema bileti, pizza, türk kahvesi & tatlı gibi hediyeler takipçilere dağıtıldı. Kentpark AVM Snapchat hesabını takibe alanlar arasından toplamda 645 adet #HiKentpark etiketi ile snap atıldı.

Snapchat kampanya kurgusunu ve yönetimini daha önceki kampanyaları da düzenleyen dijital ajans FlatART üstlendi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vodafone Vakfı’ndan Tweet İle Bağış Kampanyası ASUS’tan Rakiplerini Tiye Alan Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.