![kentpark-snapchat](https://cdn.dijitalajanslar.com/2015/12/kentpark-snapchat.jpg)
Kentpark’tan Snapchat’e Merhaba: #HiKentpark
![Kentpark’tan Snapchat’e Merhaba: #HiKentpark](http://www.dijitalajanslar.com/wp-content/uploads/2015/12/kentparktan-snapchate-merhaba-hikentpark.png)
Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Kentpark AVM #HiKentpark kampanyası ile Snapchat’e merhaba dedi.
Mayıs ayında gerçekleştirdiği “En Baba Vine” yarışması ile genç kitleyle arasındaki etkileşimi arttıran Kentpark, “Dijital AVM” olma yolunda hızla ilerliyor. Kentpark AVM’nin düzenlediği #HiKentpark Snapchat kampanyası da daha önceki proje gibi kullanıcılara mobil uygulama üzerinden ulaştı.
5 Ekim- 30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen yarışmada kullanıcılar #HiKentpark etiketi ile Kentpark Snapchat hesabına Snap attıktan sonra kendilerine gelen kodlarla anında hediyeler kazandılar.
13-25 yaş aralığında genç hedef kitlenin katılım gösterdiği kampanyada; Vodafone Freezone konser bileti, sinema bileti, pizza, türk kahvesi & tatlı gibi hediyeler takipçilere dağıtıldı. Kentpark AVM Snapchat hesabını takibe alanlar arasından toplamda 645 adet #HiKentpark etiketi ile snap atıldı.
Snapchat kampanya kurgusunu ve yönetimini daha önceki kampanyaları da düzenleyen dijital ajans FlatART üstlendi.
![kentpark-snapchat](https://cdn.dijitalajanslar.com/2015/12/kentpark-snapchat.jpg)
Etiketler:
Sonraki yazı:
İlgili Haberler
Ajanslardan ücretsiz fiyat teklifleri alın.