Kelebek Mobilya Global ve Diverseffect Yollarını Birleştirdi.

Ajans Haberleri, Haberler 31 Eki 2022
Kelebek Mobilya Global ve Diverseffect Yollarını Birleştirdi.

Sektörde öncü marka olan ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet gösteren Kelebek Mobilya Global, sosyal medya ve dijital pazarlama çalışmalarına Diverseffect ile inşa etmeye karar verdi.

1935 yılından bu yana ilkelere imza atıp hız kesmeden büyümesine devam eden, hizmet konularında başarılarını sürdürüp bir çok değerli ödülün sahibi olan Kelebek Mobilya Global, sosyal medya yönetimini Diverseffect’in alanında uzman kadrosuna emanet etti.

Kurulduğu yıldan bu güne dek ulusal ve uluslararası birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi birçok alanda hizmet veren Diverseffect, marka portföyüne Kelebek Mobilya Global’i de ekleyerek çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, Celenes by Sweden, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Uğur Okulları, Buzdağı Su, IAB Türkiye, Kimpack, Abay Holding, Birleşik Ödeme, Bilkent Holding, İstanbul Ecz Koop, Nursanlar Holding, Otomobilen gibi birçok kurumun dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla projelere imza atmıştır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← LEVELUP Video Prodüksiyon Alanına İddialı Bir Giriş Yaptı Iva Natura ATL&BTL Hizmetlerini Diverseffect’e Teslim Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.