Kavram Eğitim Kurumları’nın Dijital Medya Ajansı Destex Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Haz 2018
Kavram Eğitim Kurumları’nın Dijital Medya Ajansı Destex Digital Oldu!

Destex Digital, Kavram Eğitim Kurumlarının dijital çözüm ortağı oldu. Son zamanlarda eğitim sektörüne yönelik etkili çalışmalar yürüten ve eğitim zirveleri düzenleyen başarılı ajans, Kavram Eğitim Kurumları ile de çalışmaya başladı.

Eğitim kurumlarını çok daha doğru stratejiler ile dijital alanda var etmek adına yola çıktıklarını ileten Destex Digital, 360 derece hizmet sunması ve markaların tüm dijital ihtiyaçlarını tek çatı altında toplaması ile dikkat çekiyor. 25 kişilik profesyonel ajans ekibi, eğitim sektörüne yönelik özel medya çalışmaları düzenliyor ve geleceğe yön verecek böylesi önemli bir sektörde eğitim zirvelerinin süreceğinin altını çiziyor.

Köklü eğitim kurumları ile başarılı çözüm ortaklıkları gerçekleştiren Destex Digital ekibi, Kavram Eğitim Kurumları için de çalışmalarına start verdiğini iletti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram, 1 Saat Uzunluğundaki Video Formatıyla YouTube’a Rakip Olabilir Asus, Mobil Oyunculara Özel Akıllı Telefonu ROG Phone’u Tanıttı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.