KasapDöner Sosyal Medya Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Oca 2016
KasapDöner Sosyal Medya Ajansını Seçti!

Türkiye’de döneri bir markaya dönüştüren, konsepti ve reklamları ile kendinden sürekli söz ettiren KasapDöner sosyal medya ajansı olarak FOLX’u seçti.

Türkiye, KKTC ve Azerbaycan’da 30’dan fazla restoranı bulunan KasapDöner, 70 yılı aşkın tecrübesi ile Global Restoran Yatırımları A.Ş. çatısı altında büyümesini sürdürüyor. Sosyal medyada ise “Hamburger çocukları da sever” sloganı ile dikkat çeken marka, önümüzdeki günlerde sürdüreceği sosyal medya çalışmaları için ise FOLX ile çalışmaya karar verdi.

FOLX, özgün ve entegre pazarlama çözümleri sunarak, hizmet verdiği markalara kreatif, etkili ve faydalı dijital iletişim ve pazarlama hizmeti veren; bağımsız beyinlere ve bağımsız bir kimliğe sahip yeni nesil dijital ajans. Aynı zamanda 2014 sonunda büyük bir başarıya imza atan Biryudumkitap.com adlı girişimin mimarı olan FOLX; Koç Holding, Fiat Türkiye, Kitapyurdu.com ve AAK Türkiye gibi markalarla çalışıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Joimove Türkiye Sosyal Medya Ajansını Seçti Bereket Döner SEO Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.