Kartal Yuvası’nın SEO Ajansı Sempeak Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Eki 2019
Kartal Yuvası’nın SEO Ajansı Sempeak Oldu!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi alışveriş sitesi Kartal Yuvası, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları için Dijital Performans Ajansı Sempeak’i tercih etti.

Orijinal ve lisanslı ürünlerini Beşiktaş taraftarlarıyla buluşturan ve yakın bir geçmişte pek çok farklı modül ile zenginleştirilmiş yepyeni bir yüzüyle kullanıcılarının karşısına çıkan Kartal Yuvası, SEO çalışmalarına Sempeak ile devam ediyor.

2001 yılında BJKSTORE adıyla kurulan ve 2007 itibariyle Kartal Yuvası ismiyle hızla büyümeye devam eden çevrimiçi alışveriş sitesinin, 2019 yılı itibari ile de toplamda 95 fiziki mağazası da bulunmaktadır.

Konuyla ilgili olarak Beşiktaş J.K. Kartal Yuvası Ekibi;

”Tutkuyla çıktığımız bu yolda, Büyük Beşiktaş Ailesi’ne daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için kartalyuvasi.com.tr arayüzümüzü yeniledik ve farklı özellikleri sitemizde hayata geçirdik. Taraftarımızın Beşiktaş’a olan sadakat ve aidiyet duygusunun ön planda olmasıyla organik aramalarda kuvvetli bir yere sahip olan kartalyuvasi.com.tr’nin, SEO ajansımız Sempeak ile daha da iyi bir konuma geleceğine inanıyoruz. Altyapımızın teknik olarak daha donanımlı hale gelmesi ile yepyeni kampanyalar sunmayı hedeflediğimiz bu yolda, tutkulu taraftarımıza yenilikler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” şeklinde belirtti.

Konuyla ilgili olarak Sempeak Brand Management Team Leader Nur Kılınç ise;

”BEŞİKTAŞ’lı olmak benim için herhangi bir takım taraftarı olmanın ötesinde bir tutku, günlük yaşamımın bir parçası gibi. Kartal Yuvası ile iş birliğine başladığımız andan itibaren de bu tutkunun ötesine geçebiliyor olmak ise ayrıca heyecan verici oldu.

Sempeak olarak her projemizde yaptığımız gibi, Kartal Yuvası’nda da organik başarılara imza atacak olmanın da övüncünü yaşıyoruz. Kartal Yuvası’nın organik büyüme hedeflerine koşmak için Sempeak’i seçmesi hepimiz için ayrıca bir gurur kaynağı oldu. Kartal Yuvası ile birlikte büyük başarılara imza atacağımıza olan inancım tam.” şeklinde bu işbirliği hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Performans Pazarlaması, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Dönüşüm Optimizasyonu (CRO) ve Medya Planlama & Satın Alma alanlarında faaliyet gösteren Sempeak’in danışmanlık verdiği müşterileri arasında VitrA, Canon, Yataş Grup, Koçtaş, Monster Notebook, Enterprise gibi sektörün önemli markaları yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bebeto Çocuk Festivali'nin Dijital Başarısı Camsil Dijital Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.