Kargom Nerde? Kargom Clockwork’te!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Haz 2017
Kargom Nerde? Kargom Clockwork’te!

MNG Kargo dijital iletişim çalışmalarını Clockwork’le sürdürme kararı aldı.

Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna, dünyada 220 farklı ülkede, günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin öncü kargo şirketi MNG Kargo, yeni dönem dijital iletişim ajansını Clockwork olarak belirledi.

Müşteri memnuniyetinde %100’ü sağlamayı amaçlayan, teknolojik yatırım ve donanımlarıyla yüksek kalite kargo hizmeti sunan MNG Kargo, dijital içerik takibi ve sosyal medya yönetiminde yeni bir döneme girecek.

MNG Kargo’nun hem dijital çözüm ortağı hem de sosyal medyadaki yeni temsilcisi olarak 2002’den bu yana sektörde var olan Clockwork, markanın dijital platformlarının takibini yaparak, sosyal medya iletişimini sürdürecek.

Tasarım, yazılım, mobil uygulama, alanlarında da faaliyet gösteren Clockwork, aynı zamanda McDonald’s, Little Caesars, LC Waikiki, Redbull, D-Smart, Vakko ve Kahve Dünyası gibi birçok güçlü markanın da dijital iletişim dünyasını şekillendiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Beyaz Fırın’ın Dijitaldeki Hızlı Yükselişinde Poligon Interactive İmzası Var Türk Kimya Devi Ertek Happy Dijital'de! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.