Kanadalı Mary Brown’s, Türkiye’deki Sosyal Medya Ajansını Belirledi

Ajans Haberleri, Haberler 28 Kas 2013
Kanadalı Mary Brown’s, Türkiye’deki Sosyal Medya Ajansını Belirledi

Türkiye pazarına Marys’s Famous ismiyle yeni giren Kanada’nın ikinci büyük kızarmış tavuk restoran zinciri Mary Brown’s, sosyal medya çalışmaları için Boomerang İstanbul Sosyal Medya Ajansını tercih etti!

Kanada’dan sonra ilk yurtdışı şubesini İstanbul, Bakırköy’de açan ünlü tavuk restoran zinciri, “Mary’s Famous Chicken and Taters” konseptiyle, sosyal medya yönetimi, pazarlama hizmetleri ve özel Facebook uygulamaları konularında Boomerang İstanbul ile çalışacak.

Dijital çağın güncel pazarlama platformlarına odaklanan ve kendi ürettiği sosyal medya pazarlama ürünleri ile bilinen Boomerang İstanbul, Mary’s Famous’un yanı sıra; CarrefourSA, Deloitte Türkiye, Pronet, Brandium AVM, Best Western Hotels, Lineadecor gibi markalara da sosyal medya pazarlama ve yönetim hizmetler veriyor.

mary browns sosyal medya ajansi

Türkiye’deki ilk Mary Brown’s restoranı Mary’s Famous’ı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kia Türkiye Medya Ajansını Belirledi Türkiye’de Karşılaştırmalı Reklam Devri Açılıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.