Kadir Has Üniversitesi Beslenme Saati Programları: Marka Vitaminleri

Diğer Eğitimler, Eğitim 19 Şub 2015
Kadir Has Üniversitesi Beslenme Saati Programları: Marka Vitaminleri

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Kontra Eğitim & Danışmanlık tarafından hazırlanan Marka Vitaminleri Eğitim Programı 18 Nisan’da başlıyor.

Marka sağlığının da pazarlama dünyasının rekabeti içinde tıpkı insan sağlığı gibi hayati önem taşıdığı fikrinden hareketle Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Kontra Eğitim & Danışmanlık bir dizi yeni eğitim ve seminer programı hazırladı.

Marka Vitaminleri adıyla 18 Nisan – 13 Haziran 2015 tarihleri arasında her hafta Cumartesi günleri Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü ’nde gerçekleştirilecek programın sonunda katılımcılar Marka Yönetimi Uzmanı sertifikasına sahip olacaklar. Her biri bir başka vitamine denk gelen eğitim modüllerine tek tek katılım da sağlanabilen programın eğitmenleri ise kendi sektörlerinde ortalama 20 yıllık tecrübeye sahip Güliz Aksoy, Ece Bora, Deniz Ürgen ve Şafak Cömertoğlu.

marka vitaminleri

Marka Vitaminleri; yoğun iş hayatı içinde marka sağlığından sorumlu olan marka yöneticileri ve adaylarını daha da güçlü ve dirençli kılarken kendilerini pazarlama ve marka konularında geliştirmeye istekli profesyonellere ihtiyaç duydukları yenilenme ve desteği sağlanmasını amaçlıyor.

Program hakkında detaylı bilgi ve kayıt için Marka Vitaminleri web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Galatasaray Üniversitesi Yeni Medya Eğitim Programı Modada Blog Yazarlığı Ve Sosyal Medya Eğitimi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.