Jetgenç’le Hayallerine Kanat Açanların Hikayeleri

Jetgenç’le Hayallerine Kanat Açanların Hikayeleri
“Sen Yaparsın/Bir Yola Çıkış Hikayesi” projesi, başarıya giden yolda ilk adımlarını atmak isteyen gençlere destek veriyor. Jetgenç, 19 Mayıs’ta hayata geçirilen projeyle Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan; yetenekleri, çalışkanlıkları ve cesaretleriyle fark yaratacak adımlar atmak isteyen gençlerin hikayelerini dinliyor. Sonrasında gelen hikayelerden bazılarının sahiplerini bulup birlikte bu hikayeleri filmleştiriyor. İzleyenlerin ilham alması, hayal ettiklerini gerçekleştirmek için cesaretlenmesi amaç edinilen sosyal sorumluluk projesinde, izleyenler hem ilk adımını atan gençleri; hem de bu gençlerin yaşadığı diyarları izleme imkanı buluyor. Destek bekleyen gençler de hikayelerini  www.biryolacikishikayesi.com  isimli siteye yükleyerek; kendi deneyimlerini Jetgenç’e  ulaştırabiliyor.
  Projenin ilk kahramanı; Güler Yıldırım Dijitalde yürütülen “Sen Yaparsın” projesinin ilk yola çıkış hikayesinin kahramanı Güler Yıldırım oldu. Urfa’da eğitim gören Güler Yıldırım’ın videosu ilk bir haftada 650 binden fazla kez izlendi; 1000’den fazla paylaşıldı. Güler Yıldırım, 6 Şubat 1994‘de Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde 4 Çocuklu bir ailenin 3.çocuğu olarak doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Diyarbakır’da devam ettirdi. Şu an Harran Üniversitesi’nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü lisans öğrencisidir. Ayrıca Harran Üniversitesi Turkishwin- Women in Business kulüp yönetim kurul başkanı ve TurkishWIN Harran Üniversitesi Kampüs lideridir.
  Dekatlon Buzz tarafından gerçekleştirilen; cesaretlendiren, ilham veren ve "Sen Yaparsın" dedirtecek "ilk adım hikayeleri" uzun bir süre devam edecek. Künye: Reklamveren: Anadolujet Reklamveren Yetkilileri: Tülin Tugba Mungan, Murat Yağmur, Ahmet Özdemir Reklam Ajansı: Dekatlon Proje Genel Koordinatörü: Ö.Billur Ertugrul Sarı Proje ekibi: Yasemin Göker, Cansu Demiray Yaratıcı Ekip: Semih Çavuşlar, Tahsin Dayanç Ajans Prodüktörü ve Yönetmen: Batuhan Balıbey Sanat Yönetmeni: Kerem Gültekin Kamera: Murat Akşay, Erhan Yıldırım Müzik: Ali Cem Yılmaz

İlgili Haberler

Jetgenç’ten Twitter'daki #YalnızlaraJetSürpriz
Jetgenç’ten Twitter'daki #YalnızlaraJetSürpriz
Devamını Oku >