İTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişim Kampı

İTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişim Kampı

İTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişim Kampı, girişimci ve yenilikçi fikirlerini ticari bir ürüne dönüştürerek kendi başarı hikâyelerini yazmak isteyen öğrencileri bekliyor.

İTÜ Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (İTÜ GİNOVA) tarafından,String Ventures sponsorluğunda düzenlenen ÇetinCeviz Girişim Kampı,zorlu sorunları çözebilmek için farklı uzmanlık alanlarından gelen, teknik kapasitesi yüksek takımlara destek ve kaynak sağlamayı amaçlıyor.

Başvuruların ardından ön elemeyi geçecek takımlar önce ÇetinCeviz Takım Atölyesi’ne ardından dört hafta sürecek ÇetinCeviz Girişim Kampı’na kabul edilecek. Böylece katılımcılar, projelerini olgunlaştırma fırsatına sahip olacak. Etkinlik kapsamında başarılı görülecek takımlar, 150 bin dolar yatırım ve San Francisco’da Ycombinator şansını da yakalayabilecek.

23 Ocak 2015 tarihine kadar online başvuruya açık olan ÇetinCeviz Girişim Kampı’nın bilgilendirme toplantısı 15 Aralık Pazartesi İTÜ Ayazağa Kampüsü Mustafa İnan Kütüphanesi’nde yer alan İTÜ GİNOVA’da yapılacak.

İTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişimcilik Kampı hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 7. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Sahiplerini Buldu! Master In Growth Konferansı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.