İTÜ ARI Teknokent’in Dijital Ajansı 1MM Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 15 Ağu 2014
İTÜ ARI Teknokent’in Dijital Ajansı 1MM Oldu

Türkiye’nin önde gelen teknokentleri arasında yer alan İTÜ ARI Teknokent, çizgi altı ve çizgi üstü mecralarda hızla ilerleme gösteren 1MM Tasarım Ofisi ile anlaştı. 

İTÜ ARI Teknokent’in bünyesinde faaliyet gösteren markaların başında, akademisyenler ile özel sektör arasında köprü olma görevini üstlenen İTÜ NOVA Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) yer alıyor. Genç girişimcilerin yaratıcı fikir ve projelerine destek veren İTÜ Çekirdek Girişimcilik Ekosistemi ve İTÜ’nün çiçeği burnunda markası İTÜ Gate için de iletişim çalışmaları yürüten 1MM Tasarım Ofisi, yaptığı işlerle daha fazla insana ulaşmayı hedefliyor.

Kurulduğu günden bu yana dijital pazarlama alanında birçok markayla çalışan 1MM Tasarım Ofisi; marka konumlandırma, strateji belirleme, tasarım ve uygulama geliştirme çalışmaları gibi online-offline medyalarda, kendi tabirleriyle Bimilim bi’ fark yaratmak için çalışmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 2014 İlk Yarısının En Büyük Reklam Ajansları Açıklandı! Instagram'da Portfolyo Örneği: Bikupleportfolyo →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.