HWA Gaming Resmi Sponsoru Olan Itopya.com’un SEO Ajansı Webtures Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 17 May 2017
HWA Gaming Resmi Sponsoru Olan Itopya.com’un SEO Ajansı Webtures Oldu!

Gaming ürünleri ve bilgisayar bileşenlerinin yeni dünyası olan ITOPYA, arama motoru optimizasyonu çalışmaları için Webtures ile anlaşmaya vardı.

Firma itopya.com markası ile IT sektörüne yeni bir perakende zinciri ve güçlü e-ticaret anlayışı ile sektöre farklılık kazandıracak güçlü adımlar ve tecrübeli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip eden markalardan birisidir.  Daima mutlu müşteri mutlu personel ilkesi hedefleyen ITOPYA, arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak adına SEO çalışmaları için Webtures ile işbirliği içerisine girdi!

SEO ve dijital pazarlama konusunda öncü ajanslardan biri olan Webtures, Türkiye’nin önemli markaları ile oldukça başarılı kampanyalar üretiyor. Ajansın çalıştığı markalar arasında; Ekol, Teknosa, BRC, Tefal, Drd ve Kiğılı bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Uzakrota Travel Summit 2017’in Görsel Konsepti Nesta Creative İle Değişiyor Vivi.com.tr’nin Yeni Dijital Ajansı Nesta Creative Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.