Isuzu’dan Şoförler İçin “Yolların Filozofları” Projesi

Isuzu’dan Şoförler İçin “Yolların Filozofları” Projesi

Isuzu, zamanının büyük bir kısmını direksiyon başında geçiren şoförler için “Yolların Filozofları” projesini hayata geçirdi.

Isuzu, yollarda uzun süre vakit geçiren ve evlerinden uzak kalan şoförlerin paylaşacağı duyguların, tecrübelerin, gerçek birer aforizma olduğuna inanıyor ve onlara siz “Yolların Filozofları”sınız diyor.

Bu fikirden yola çıkan Isuzu, araç kullanıcılarını Isuzu Facebook sayfasındaki “Yolların Filozofları” uygulamasında hayat felsefelerini paylaşmaya davet ediyor. 16 Nisan’da yayına alınan uygulama bir ay boyunca yayında kalacak. Projenin sonunda jüri en yaratıcı 3 aforizmayı seçecek ve sürpriz ödüller sahiplerini bulacak.

Bir ay boyunca Isuzu Facebook sayfasındaki uygulama içerisinde paylaşılan tüm hayat felsefelerini okumak da mümkün olacak.

Isuzu Yolların Filozofları Facebook Projesi

Projenin yaratıcı ajansı, geçtiğimiz yıl IPG bünyesine katılan ve son aylarda portföyünü önde gelen markalarla genişleten Promoqube oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dardanel Ton Reklam Serisi: Unutulmaz Tonlar Tinder Plus Reklamı Romantik Bir Yolculuğa Davet Ediyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.