İstanbul Valiliği Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında!

Projeler, Web siteleri 04 Ara 2015
İstanbul Valiliği Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında!

İstanbul Valiliği’nin kurumsal kimliği ve web sitesi adinteractive tarafından yenilendi.

Yeni ve modern web sitesiyle valilik hizmetlerini İstanbullulara artık çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırıyor. adinteractive’in hazırladığı yeni logo ve kurumsal kimlik ise kurumun modernleşen hizmet anlayışını ve kent yönetimindeki köklü deneyimini yansıtıyor.

Türkiye’nin ilk dijital pazarlama ajansı olan ve 20 yıldır hayata geçirdiği yaratıcı projelerle başarısını sürdüren adinteractive, bu kez İstanbul Valiliği’nin yeni kurumsal sitesini hazırladı. Geliştirilen kullanıcı deneyiminin yanında, kurumun sunduğu kamu hizmetleriyle ilgili bilgilere daha kolay erişilmesinin hedeflendiği internet sitesi, yine adinteractive’in hazırladığı yeni logo ve kurumsal kimlik ile tutarlı bir bütünlük oluşturuyor.

İstanbul Valiliği web sitesi yeni yüzüyle; şehir yönetimi, yönetim birimleri, e-hizmetler ve kentle ilgili güncel haberler ve duyurularla, ihtiyaç duyulabilecek pek çok bilgiyi İstanbullulara ilk elden ve daha kolay ulaştıracak. Kullanıcı deneyimi artırılan internet sitesi sayesinde, kent sakinleri ve İstanbul’u ziyaret edenlerle daha hızlı ve doğrudan iletişim kurulacak.

Yeni logo ve kurumsal kimlik ise kurumun yenilenen yüzünün, modernleşen hizmet anlayışının ve köklü kent yönetiminin başarılı bir birleşimi olarak öne çıkıyor.

İstanbul Valiliği Web Sitesi Yenilendi

Bu yenilikler ile birlikte İstanbul Valiliği, şeffaflığın temel ilke olduğu kamu yönetimi alanında İstanbul’un imajını daha da güçlendirmeyi ve kamu hizmetlerinin hızla modernleştiği, her an ve her yerden ulaşılabilir hâle geldiği günümüzde, İstanbul’a değer katmayı hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fibabanka’dan “Instagram Kredi Kampanyası” Vodafone Vakfı’ndan Tweet İle Bağış Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.