“İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı” Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Ajansı Olarak Idecon Idea & Congress’i Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 13 Mar 2018
“İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı” Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Ajansı Olarak Idecon Idea & Congress’i Seçti

Idecon Idea & Congress, “İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı”nı müşteri portföyüne ekledi. 1 Mart itibariyle, Idecon Idea & Congress; İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarını yürütecek.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Hakkında

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Türkiye’nin en kalabalık nüfusa sahip şehri İstanbul’da bulunan 2 havalimanından birisidir. Modern görünümü, zarif mimarisi ve kolay ulaşım imkanları ile Türkiye’nin hava trafiğinde önemli bir yere sahiptir. 2001 yılında hizmete sunulan havalimanı ismini Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den alıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı stratejik konumu, fonksiyonel mimarisi, ulaşım olanakları ve kullanım alanlarıyla Türkiye’nin geleceğine bir köprü kuruyor. Teknolojinin son olanaklarına sahip modern donanımının yanı sıra ismiyle örtüşen zarif mimarisi de İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı benzerlerinden farklı kılıyor. Metal ve grinin farklı tonları yoğun gün ışığı ve gök mavisiyle farklı bir anlam buluyor.

Web Sitesi

Twitter

Facebook

Idecon Idea & Congress Hakkında

360° Marka İletişimi için gerekli ekip, ekipman ve ortak vizyona sahip güçlü bir yapı içerisinde katkı yaratmak isteyen bir fikir grubudur. “Etkin Marka Performansı” ilkesi etrafında konumlanmış iletişim ajansı; bütünsel bakış açısı ile kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, algı ve itibar yönetimi, online reklam kampanyaları geliştirme, dijital pr, etkinlik yönetimi, e ticaret, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Web Sitesi

Facebook

Twitter

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sare Medya’ya 4 Yeni Müşteri WhatsApp’te Yanlışlıkla Gönderilen Mesajı Silme Süresi Uzadı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.