İstanbul Kültür Üniversitesi’nin Dijital Ajansı Youth Media Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Mar 2015
İstanbul Kültür Üniversitesi’nin Dijital Ajansı Youth Media Oldu!

Kültür Koleji, Kültür 2000 Koleji ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nin dijital pazarlama ajansı Youth Media oldu.

Yeni nesil ajans olarak dinamizm ve enerjilerini Kültür Koleji, Kültür 2000 Koleji ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nin deneyimiyle birleştirip rotasını gençlere çeviren Youth Media; “Gençlerle çalışıyor, geleceğimize hitap ediyoruz!” diyor.

1960 yılından bu yana eğitimde öncü kuruluşlardan biri olan Kültür Eğitim Kurumları bu tecrübesini Kültür Üniversitesi’yle taçlandırdı. Youth Media Direktörü Eda Elif Özbek; İstanbul Kültür Üniversitesi, Kültür Koleji ve Kültür 2000 Koleji’nin tam iletişim ajansı olarak faaliyetlerine devam edeceklerini ve işbirliği dahilinde anaokulundan üniversiteye uzanan eğitim serüveninde ülkemize türlü yetkinliklerle donanmış bireyler yetiştiren Kültür 2000 Koleji, Kültür Koleji ve İstanbul Kültür Üniversitesi için online ve offline iletişim çalışmaları yapacaklarını belirtiyor.

Youth Media, İstanbul Kültür Üniversitesi, Kültür 2000 Koleji ve Kültür Koleji’ne sosyal network iletişimi, web yazılım çözümleri, tasarım, mobil uygulamalar gibi birçok farklı platformda yol gösterecek ve uygun çözümler sunacak.

Youth Media, Youtholding çatısı altında aynı prensiplerin paylaşıldığı Burası Youth Store, The Uniclub, Youth Research ve Keynote Speakers Agency sayesinde hizmetlerin tamamını gerektiğinde offline etkinliklerle de destekleyebiliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Reklam Yatırımları Yüzde 20,5 Arttı! Facebook Nesnelerin İnterneti'ne “Parse” İle Giriş Yapıyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.