İstanbul E-Ticaret Zirvesi 2015

İstanbul E-Ticaret Zirvesi 2015

E-Ticaret sektörü 17 Ekim’de İstanbul E-Ticaret Zirvesi’nde buluşuyor!

Geçtiğimiz senelerde yoğun bir katılım ve ilgiyle gerçekleşen İstanbul E-Ticaret Zirvesi bu yıl da dopdolu bir içerik ve önemli konuşmacılarla e-ticaret sektörünü, e-ticaret yatırımcı ve girişimcilerini 17 Ekim 2015 tarihinde Dedeman İstanbul Hotel’de 4. kez bir araya getiriyor.

Zirvede; dünyada ve Türkiye’de e-ticaret, e-ticarette güven, e-dönüşüm ve entegrasyon, markalaşma, dijital pazarlama ve SEO gibi e-ticaretin önemli konuları üzerine konuşmacılar tecrübelerini paylaşacak.

İstanbul E-Ticaret Zirvesi’nde Türkiye’deki başarılı şirket kurucuları, yatırımcılar, girişimciler ve internet sektöründe başarılı profesyoneller katılımcılara teorik bilgilendirmenin yanı sıra tecrübelerini de aktaracaklar. Alanında yapılan önemli organizasyonlardan olan İstanbul E-Ticaret Zirvesi’ne e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret çalışanları ve e-ticarete ilgi duyan çok sayıda katılımcının yer alması bekleniyor.

İstanbul E-Ticaret Zirvesi 2015

Zorlu girişimcilik yolunda, girişimcilerin hayallerini ve fikirlerini hayata geçirme noktasında ihtiyaç duyulan birçok alanda bilginin paylaşılacağı İstanbul E-Ticaret Zirvesi’ne katılanlar; sektörün önde gelen isimlerini dinleme, önemli yatırımcı ve girişimcilerle tanışıp görüşebilme fırsatı bulacak.

TURK Elektronik Para A.Ş.’nin isim sponsorluğunda gerçekleştirilecek İstanbul E-Ticaret Zirvesi’nin ana sponsorluğunu ise İdeaSoft Yazılım A.Ş ve Çiçek Hediye Market üstleniyor. Zirve bu sene, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD), E-Ticaret Altyapı Sağlayacıları Derneği (EDER) veİş Kulübü Derneği (İK) iş birliği ve danışmanlığında hayata geçirilecek.

Dijital Ajanslar Platformu olarak Dijital Medya Sponsoru olduğumuz İstanbul E-Ticaret Zirvesi hakkında detaylı bilgi ve kayıt için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Deep Web Etkinliği Nesnelerin İnterneti Zirvesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.