İstanbul Ecza Koop’un Dijital Ajans Tercihi Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Eyl 2021
İstanbul Ecza Koop’un Dijital Ajans Tercihi Diverseffect Oldu!

Diverseffect, ailesine yeni katılan İstanbul Ecza Koop ile global ve yerli markalardan oluşan portfolyosunu genişletmeye devam ediyor!

Temel amacı insan sağlığı, birlik ve dayanışma olan İstanbul Ecza Koop; yeni web sitesinin yapımını ve sosyal medya yönetimini her zaman en iyi ajans deneyimini yaşatmayı hedefleyen Diverseffect’in alanında uzman kadrosuna emanet etti.

Portföyündeki Yemek Sepeti, Eau Thermale Avène, Ducray, Pierre Fabre, Garanti Leasing, Uğur Okulları, Kelebek Mobilya, Rent Go ve daha birçok değerli markaya kreatif, sosyal medya, web tasarım, yazılım, içerik pazarlaması ve dijital reklam stratejisi geliştirme hizmetlerini sunan Diverseffect; ailesine kattığı markalar ile güçlenerek ilerlemeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: UPİ Trans Ve Vayes Digital Web Projesi Bahçıvan Peynir Web Sitesine Uluslararası Ödül! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.