İstanbul Akvaryum Facebook Yarışması: Balık Surat

İstanbul Akvaryum Facebook Yarışması: Balık Surat

İstanbul Akvaryum takipçilerini balıkları taklit ederek birbirleri ile yarışabilecekleri eğlenceli bir uygulamaya davet ediyor: Balık Surat!

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan ve 1500 türde 15 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum, Facebook sayfası üzerinden eğlenceli bir yarışma gerçekleştiriyor. “Balık Surat” isimli yarışmada katılımcılar daha önceden belirlenmiş balık fotoğraflarından iki tanesini seçiyor ve balıkların taklitlerini yaptıkları fotoğrafları da yanlarına ekleyerek paylaşıyor.

Balık Surat yarışmasında en önemli kriter seçtiğiniz balıklara en benzeyecek fotoğrafınızı eklemeniz. Uygulamaya fotoğraflarınızı yükledikten sonra büyütüp küçülterek ve keserek düzenlemeler yapmanız da mümkün.

Reklam5 imzası taşıyan Balık Surat yarışmasında en benzer katılımcı ise kullanıcıların oyları ile belirleniyor ve birinciyi 3 gece 5 günlük muhteşem bir Likya tatili bekliyor.

istanbul akvaryum balık surat

Haziran sonuna kadar sürecek olan “Balık Surat” yarışmasında katılmak ya da paylaşılan eğlenceli fotoğrafları görmek isterseniz, İstanbul Akvaryum Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İnteraktif Web Sitesi Örnekleri Generali Sigorta’dan MultiPlayer Facebook Oyunu: Trafik Doktoru →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.