IPhone Chill-Out Uygulaması: Thunderspace

IPhone Chill-Out Uygulaması: Thunderspace

Rahatlamaya mı ihtiyacınız var? Doğanın huzur veren seslerini artık iPhone telefonunuzu kullanarak dinleyebilirsiniz…

iTunes Store’dan dinlenme zamanlarında kullanabileceğiniz bir uygulama bulmanız oldukça zor. Fakat yeni bir uygulama olan Thunderspace ile doğadaki huzur veren sesleri telefonunuzdan 3D kalitesiyle dinlemeniz mümkün.

Ödüllü doğa sesleri sanatçısı Gordon Hempton tarafından kayıt altına alınan sesler için yüksek hassasiyeti olan mikrofonlar kullanılıyor. Sesler, farklı zaman ve seviyelerde sağ ve sol kulaklardan farklı şekilde duyuluyor. Böylece beyinde 3D etkisi yaratılmasını sağlayarak gerçekliğe en yakın etkiye ulaşıyor.

Thunderspace uygulamasında gezinmek ise oldukça kolay. Ana ekranda bir play/pause butonu ve bir yıldırım simgesi bulunuyor. Mevcut seslere göz atmak için de sağ tarafa geçmeniz yeterli. Bunun dışında uygulamada Restore, Support, Share, Rate, Play intro ve Gift olmak üzere kullanımı kolaylaştıran 6 buton daha bulunuyor.

Uygulama kullanım kolaylığı konusunda verdiği ipuçları ve sesler hakkında verdiği hız bilgileri benzeri konularla da kullanıcıyı bilgilendiriyor.

 
Thunderspace uygulamasını 0.99 dolar ödeyerek Apple App Store üzerinden ya da kendi web sayfasından indirebilirsiniz…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NIVEA Telefonunuzu Güneş Enerjisi İle Şarj Ediyor! Nestle Obeziteye Karşı Hareket Zamanı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.