İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu

İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu

İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu’ya açılıyor. İlk durağı Gaziantep olan zirve toplam 5 ilde gerçekleşecek ve 15 başarı hikayesi çıkaracak.

2006 yılından bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin en geniş kapsamlı dijital pazarlama etkinlikleri arasında yer alan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 2014 yılından itibaren Anadolu’daki markalarla bir araya gelmeye başlıyor. 30 Ocak’ta Gaziantep’de yapılacak ilk etkinlikle start alacak İPZ Anadolu, Türk Telekom’un Ana Sponsorluğu’nda “5 İlden 15 Başarı Hikayesi” vizyonu ile Anadolu’da yüzlerce profesyoneli karşılamaya hazırlanıyor.

Pazarlama İletişimi alanında Türkiye’nin en köklü yayını olan Marketing Türkiye dergisinin desteğiyle MMI (Marketing Management Institute) tarafından düzenlenecek olan etkinlik, aynı zamanda dijital pazarlama konusunda Türkiye’de düzenlenen ilk ve en geniş kapsamlı zirve olma özelliğini taşıyor.

İnteraktif Pazarlama Zirvesi, 2014 yılında Türk Telekom’un Ana Sponsorluğu’nda Anadolulu markalarla kucaklaşacak. 30 Ocak 2014 tarihinde Gaziantep Novotel’de yapılacak etkinlikle başlayacak İPZ Anadolu turnesi, Şubat ayında İzmir, Mart’ta Kayseri, Nisan’da Denizli, Mayıs’ta Konya’da düzenlenecek etkinliklerle devam edecek.

“Dönüşüm ve Uyum” teması altında beş ay boyunca Anadolu’nun beş farklı ilinde düzenlenecek etkinliklerle 1000’lerce katılımcıyla buluşacak olan İPZ Anadolu’da konuşulacak başlıklar arasında şunlar yer alıyor: Dijital Çağda Markalaşma ve Pazarlama, İnternet Reklamcılığı, Sosyal Medya, Arama Motoru Pazarlaması, Offline ve Online Yerel Mecra Kullanımı, E-ticaret ve Yeni İş Yapış Biçimleri olacak.

 
5 İlden 15 Başarı Hikayesi çıkacak

Anadolu markaları için dijital dönüşümü kılmayı hedefleyen İPZ Anadolu etkinlikleri, bu vizyon doğrultusunda bir ilki gerçekleştirecek ve “5 İlden 15 Başarı Hikayesi” çıkaracak. Konseptle ilgili açıklama yapan Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni ve MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu şunları söylüyor: “Gerek geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri ile gerekse 2014 yılında düzenleyeceğimiz İPZ Anadolu etkinliklerimizle hedefimizi çok açık bir şekilde ortaya koyuyoruz. İstanbul’da gelişen dijital reklamcılık sektörünün bilgisini Anadolu’ya ne kadar transfer edebiliriz diye bakıyoruz. İPZ etkinliklerinin arkasında ajans başkanları, pazarlama stratejistleri ve ünlü markaların pazarlama danışmanlarından oluşan çok güçlü bir beyin takımı var. Şimdi sahip olduğumuz bu gücü Anadolu markaları için bir araya getireceğiz. Her ilden seçilecek üç yerel markaya özel pazarlama stratejisi oluşturacak, uygulama konusunda destek olacak ve sonuçları takip edeceğiz. Bu markalarımızın tümünü Eylül ayında İstanbul’da düzenleyeceğimiz İPZ’14 etkiliğimizde bir araya getirecek, gösterdikleri gelişmeyi gözler önüne sereceğiz.”

Ayrıntılı bilgi almak isteyenler İPZ Anadolu web sitesini adresini ziyaret edebilir ya da 0 212 224 01 44 numaralı telefonu arayabilirler.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mixx Awards 2013 Ödülleri Sahiplerini Buldu! Yazılım Ve Sanatı Biraraya Getiren Platform: Devart →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.