İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2014

İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2014

İnteraktif Pazarlama Zirvesi, dokuzuncu yılında “Dijital öldü. Yaşasın Dijital” temasıyla pazarlama dünyasına tersten bir bakış atıyor.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü interaktif pazarlama zirvesi İnteraktif Pazarlama Zirvesi, dokuzuncu yılında kapılarını Türk Telekom ve TTNet ana sponsorluğunda 11 Eylül Perşembe günü Swissotel The Bosphorus’ta açıyor. Binlerce yerli ve yabancı pazarlama profesyonelini tek bir platformda bir araya getiren İPZ bu yıl ‘’Dijital öldü. Yaşasın dijital.’’ başlığı altında hayatın içerisine entegre olan yeni dijital kavramını ve buna bağlı olarak değişen pazarlama modellerini masaya yatıracak.

Makinelerin makineler ile konuştuğu, ‘wireless soluduğumuz’ yeni dünyada İPZ’14 dijitali interaktifin de ötesinde proaktif bir tema çerçevesinde buluşturarak pazarlama profesyonellerine bugünün dijital yaşam biçimini anlatacak. Düzenlendiği her yıl pazarlama dünyasında büyük yankı uyandıran, sürpriz içerik ve konuklarıyla sektörün değişim ve gelişiminde öncü olan İPZ’14, dokuzuncu yılında konuklarını yerli ve yabancı konuşmacıların katıldığı oturumlarda ağırlayacak.

ipz 2014

İPZ’14, dünya çapında başarı elde eden pazarlama uzmanlarını ağırlıyor!

Zirvede ‘’Social Engagement Marketing’’ kitabının yazarı ve dünyanın en ünlü markalarına ‘’Değişim Yönetimi Danışmanı’’ olarak hizmet veren Michael Tchong ile pazarlama alanında 20 yıllık bir deneyime sahip ‘’The Silent Power: Internet of Things’’ kitabının yazarı Daniel Obodovski de İPZ’14 katılımcıları ile bir araya gelecek.

Dünya çapında 450 milyondan fazla kullanıcıyı birleştiren, her ay 15 milyon yeni kullanıcıya ulaşan online müzik platformu olan Shazam da İPZ’14’te yerini alıyor. Shazam’ın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’ndeki operasyonlarını yöneten bölge içi ticari faaliyetlerden sorumlu Josh Partridge, Shazam’ı ve eğlence dünyasındaki yeni pazarlama trendlerini katılımcılarla paylaşacak.

Detaylı bilgi için İnteraktif Pazarlama Zirvesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İklim Değişikliğine Karşı Hackathon: Hack4Good Etohum 2014-2015 Başvuruları Başladı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.