Instagram’ın Zoom Özelliğini Projeye Dönüştüren İlk Marka KIA Oldu

Instagram’ın Zoom Özelliğini Projeye Dönüştüren İlk Marka KIA Oldu

KIA, sonbahara özel indirimlerini Instagram’ın “zoom” özelliğini kullanarak duyurdu.

31 Ağustos Çarşamba akşamı Instagram artık fotoğraf ve videolara zoom yapılabileceğini duyurdu. 1 Eylül Perşembe günü ise KIA, dijital ajansı RAM İstanbul’un hazırladığı bir projeyle bu yeni özelliği merkezine alan bir iletişim başlattı. Sonbahar dönemine özel indirimler sunan KIA, kampanyayı Instagram’ın yeni özelliğini kullanarak duyurdu.

KIA takipçilerine “Hayat Back to School döneminde tüm hızıyla devam ederken detaylara takılmadan es geçtiğimiz şeyler birer fırsat, uzun zamandır peşinde olduğumuz bir avantaj ya da hayatımızı kolaylaştıran bir özellik olabilir. Bu yoğun tempoda KIA’nın sunduğu güzel alternatifleri yakalayabilmek için #detaylaratakıl” dedi.

Kampanyanın ilk postu olarak Sorento’ya uyguladıkları indirimi, Instagram’daki fotoğrafın üzerine küçük bir yazıyla veren KIA, takipçilerinden detaylara takılıp, avantajı yakalamalarını istedi.

RAM İstanbul’un hazırladığı “Detaylara Takıl” projesini Back to School dönemi boyunca KIA Türkiye Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pegasus'tan “Instagram Stories” Kampanyası Ege Yapı’nın Kurumsal İnternet Sitesi Uluslararası Ödülün Sahibi Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.