Instagram Flört Uygulaması: Glimpse

Mobil Uygulamalar, Projeler 18 Şub 2014
Instagram Flört Uygulaması: Glimpse

Flört uygulaması Glimpse,  Instagram’daki fotoğraflarınız ile ilgi alanlarınızı belirleyerek size benzer kullanıcılarla iletişime geçmenize ve sohbet etmenize imkan veriyor.

Bazen bir fotoğraf bir sayfa yazıya bedeldir. Bu nedenledir ki Instagram hesaplarınız sizinle ilgili oldukça fazla bilgi verir. Bu bakış açısıyla geliştirilen yeni akıllı telefon uygulaması Glimpse, yalnız kullanıcılara ruh eşlerini Instagram üzerinden bulma fırsatı veriyor.

Instagram flört uygulaması Glimpse, kullanıcıların cinsiyet, doğum tarihi, cinsel yönelim gibi bilgiler ile size en uygun kişiyi bulsa da uygulama en çok fotoğrafları ile kişileri tanıma özelliklerini kullanıyor. Örneğin köprü, metropol fotoğrafları paylaşan biriyseniz uygulama ile aynı şeyleri seven bir kullanıcıyı bularak iletişime geçme fırsatı elde ediyorsunuz.

instagram uygulaması glimpse

Glimpse uygulamasına bir profil fotoğrafı ve ilgi alanlarınızı, zevklerinizi temsil ettiğini düşündüğünüz 9 farklı fotoğraf ile giriş yapabiliyorsunuz. Ardından uygulama size benzer başka kullanıcılar bularak onlarla sohbet etmenize imkan tanıyor.

Kullanıcların kendi ilgi alanlarına uygun kişileri bulup tanışma ve sohbet etme fırsatı veren Glimpse uygulaması şimdilik sadece iPhone telefonlarda kullanılabiliyor. Uygulamaya şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mobil Bağımlılığı Ölçen Uygulama: Menthal Sevgililer Günü’ne Özel Görünmez Coca-Cola Makinesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.