Instagram Fenomenleri Karaköy’ü Instaxladı!

Instagram Fenomenleri Karaköy’ü Instaxladı!

Dünya fotoğraf piyasasında son derece etkili bir konumda olan Fujifilm’in, en sevilen ve nostaljik yapısıyla sempatisini asla kaybetmeyen ürünü Instax, keyifli bir Instagram etkinliğine  imza attı.

Pim Karaköy’de Instagram fenomenlerini ve bloggerları buluşturan Instax, grafitileriyle ve renkli sokaklarıyla kendine has bir semt olan Karaköy’de mini bir fotoğraf etkinliği düzenledi. Gezi esnasında çekilen birbirinden güzel ve yaratıcı fotoğrafları #InstaxlaAnıYakala hashtagiyle paylaşan fenomenler takipçilerinden de bir hayli ilgi görürken, takipçilerle de bir yarışma düzenlendi. #InstaxlaAnıYakala hashtagiyle takipçilerinden çektikleri fotoğrafları göndermelerini isteyen fenomenlerin, en beğendikleri fotoğrafa Instax70 hediye etmelerinin ardından etkinlik sona erdi.

Fuji’nin yeni dijital ajansı Wox Digital tarafından gerçekleştirilen etkinlik, Instagram’da son derece  olumlu geri dönüşler aldı. Yüzlerce yoruma verilen anında cevaplarla takipçilerin de etkin bir şekilde dahil olduğu etkinliğe, kısa süre içerisinde 3552 fotoğraf gelirken, Instax Türkiye Instagram sayfası takipçi sayısını %130 artırdı.

fujifilm instagram

Son dönemlerde doğal pazarlama ve etkili Twitter etkinlikleriyle adından sıkça söz ettiren Wox Digital, Unilever, Finansbank, Fuji, Mapfre, Koc Holding gibi sektöründe lider markaların dijital projelerini uyguluyor ve sosyal medya hesaplarını yönetiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mikro Yazılım’ın Yeni Web Sitesi Yayında Google’dan Efsane Star Wars Deneyimi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.