İnsan Kaynakları Uzmanı Olup İşe Alım Yapan Volvo S90

İnsan Kaynakları Uzmanı Olup İşe Alım Yapan Volvo S90

Volvo’nun S90 modeli, kendini ve diğer Volvo modellerini tamir edebilecek yetenekli teknisyenler almak için iş görüşmesi yaptı.

Volvo S90, insan kaynakları uzmanı gibi iş görüşmesi gerçekleştirdi. Volvo’nun FamousGrey ile hazırladığı kampanyada Volvo’nun S90 modeli, Human Resources yani ‘İnsan Kaynakları’ olarak HR90’a dönüştürüldü ve kendini tamir edebilecek yetkinlikte bir teknisyen işe alımını gerçekleştirdi.

Reklam filminde, yaya tanıma teknolojisiyle otomobilin kapıları açılıyor ve sürücü koltuğuna iş başvurusunda bulunan bir aday oturuyor. Volvo HR90, adayı sakinleştirmek için bir Chopin parçası çalıyor, adayın hem psikolojik durumunu hem de teknolojik bilgi ve yeteneklerini sorduğu sorularla test ediyor.

Volvo’nun bağlantılı teknolojilerinin ve diğer gelişmiş özelliklerinin öne çıkarıldığı reklam filmi için bir de web sitesi hazırlandı.

Volvo S90’ın yeteneklerinin sergilendiği filmin sonu ise mutlu bitiyor ve aday işe alınıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← En Durağan Spor Otomobil Reklamı Evdekolay.com TAXIMPRO İmzasıyla Yayında! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.