Innovation Xchange iX Istanbul 2013

Innovation Xchange iX Istanbul 2013

Dünya’nın lider yatırımcıları Türkiye’deki teknoloji şirketleri ile tanışmak için İstanbul’a gelecek!

5-6 Kasım 2013 tarihlerinde altıncı kez düzenlenecek olan Bootcamp Ventures iX Istanbul 2013 Konferansı ile  Türkiye’deki teknoloji şirketleri dünyanın lider yatırımcılarına tanıtılacak, finansal ve stratejik ortaklar bulma şansı yakalayacak. Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecek olan konferans; teknoloji sektöründe yenilikçi ve fikir sahibi girişimcilerin kendi şirketlerini tanıtabilmelerine imkan tanıyacak.

Bootcamp Ventures’ın 5 yıl içinde düzenlediği 22. global etkinlik olan iX İstanbul 2013, dijital pazarlama, mobil ticaret, e-ticaret, sağlık teknolojileri, BT ve daha pek çok alanda gelecek vaat eden 20 Türk startup’ı bir araya getirecek. Networking ve yatırım şansları için odaklı ve daha heyecanlı bir ortam yaratabilmek amacıyla her bir startup Bootcamp Ventures tarafından önceden taranacak ve eğitilecek. Konferansa katılmak isteyen şirketler online olarak başvuruda bulunurken, girişimcilerin yanı sıra etkinliğe izleyici olarak katılanlar da pek çok yabancı yatırımcı ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Konferansın ana konuşmacıları arasında Türkiye’den McKinsey İstanbul ofisi bir ortağı ve telekomünikasyon, medya ve teknoloji sektörünün küresel liderlerinden biri olan Bengi Korkmaz yer alırken;  Dixon Doll, Antonio Avitabile, Liam Boogar ve Lucian Despoiu gibi teknoloji sektöründe ilham kaynağı ve rehber olan birçok lider girişimcinin katılımıyla oturumlar düzenlenecek.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013 Sosyal Medya Ödülleri 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.