ING Emeklilik Facebook Kampanyası: 2033’te Ne Kalır?

ING Emeklilik Facebook Kampanyası: 2033’te Ne Kalır?

ING Emeklilik yeni Facebook kampanyası “2033’te Ne Kalır?” ile takipçilerini eğlenceli bir tahmin oyununa davet ediyor.

Bireysel Emeklilik Sistemi’ni daha iyi tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen kampanyada; “Gelecek bugünden başlar!” sloganı insanlar geleceklerini düşünmeye teşvik ediliyor.

ING Emeklilik “2033’te Ne Kalır?” kampanyasında katılımcılardan son teknoloji ürünler, severek dinlenen şarkılar, dünyaca ünlü oyuncular ve çeşitli toplumsal gelenekler sorularak 20 yıl sonra hangilerinin hala hayatımızda olacağını tahmin etmeleri isteniyor. Verilen cevapların oranlarının da görüntülenebildiği uygulamada tahminlerin oy sayıları da görülebiliyor.

Gelecek tahminlerini Facebook üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilen katılımcılar, kayıt formunu doldurarak ING Emeklilik’ten sürpriz hediyeler kazanma fırsatı da elde ediyor.

ing emeklilik facebook kampanya

ING Emeklilik 2013 yılı başında aktif olarak kullanmaya başladığı sosyal medya hesapları ile müşteri ilişkilerini interaktif ortama taşırken, gerçekleştirdiği kampanyalarla da kullanıcıları bireysel emeklilik, hayat sigortası gibi konularda bilinçlendiriyor.

2033’te Ne Kalır? uygulamasına katılarak eğlenceli görsellerle tahminler yürütürken aynı zamanda bireysel emeklilik hakkında bilgi sahibi olmak için ING Emeklilik Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Profilo Facebook Uygulaması: Sevgi Ayrıntıda Gizlidir Örnek Mobil Uygulama Tasarımları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.