ING Bank Hackathon

ING Bank Hackathon

İnternet bankacılığını geliştirmek ve müşterilere alternatif bankacılık çözümleri sunmayı amaçlayan ING Bank, bankacılık hackathonu düzenliyor.

31 Ekim – 2 Kasım tarihlerinde Koç Üniversitesi’nde gerçekleşecek ING Bank Hackathon etkinliğinde  internet bankacığılını geliştirmek, alternatif kişisel finans çözümleri veya sistemleri üretmek, alternatif mobil ödeme çözümü veya sistemi icat etmek, daha iyi veya fonksiyonel bir ATM arayüzü ya da sistemi geliştirmek, kimsenin aklına gelmeyen bankacılık işlemleri veya sistemleri alternatifleri üretmek isteyen geliştiriciler ağırlanacak.

Tek başına ya da en fazla 5 kişilik takım olarak katılım sağlanabilen etkinlikte, katılımcılar 45,5 saat herhangi bir sınırlama olmadan teknoloji ve hayal gücünü kullanarak en iyi projeyi gerçekleştirmek için yarışacak.

Hem yarışma hem de konferans havasında gerçekleşecek ING Bank Hackathon’da; Codeship, Aslanoba Group, Amazon, GitHub ve Paraşüt gibi yatırımcı ve girişimci şirketlerin yetkilileri de konuşmacı ve jüri olarak yer alacak.

ing bankacılık hackathon
ING Bank ve webBox.io işbirliği ile düzenlenecek etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için ING Bank Hackathon web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 3. İstanbul E-Ticaret Zirvesi 26. Kristal Elma Medya, Bölge ve Dijital Reklam Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.