Index Grup’un Dijital İletişim Ajansı mbsays Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Eyl 2017
Index Grup’un Dijital İletişim Ajansı mbsays Oldu!

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index’in dijital ajansı mbsays oldu.

30 yıla yakın bir süredir Türk bilişim sektöründe “Geleceğin teknoloji dağıtım grubu” vizyonuyla hareket eden ve halen 200’den fazla dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapan Index Grup, 8000’den fazla iş ortağı ile çalışıyor.

2001 yılından bu yana bilişim teknolojileri sektöründe liderliği elinde bulunduran bir şirketler grubu olarak Index, nesnelerin interneti, bulut bilişim ve büyük veri gibi alanlarda da çözümler sunuyor.
Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteren Index Grup, mbsays ile iş birliğine giderek yaratıcılığını dijital kanallar aracılığıyla da sergilemeyi amaçlıyor.

Eti Form, Eti Sarı Bisiklet, Pizza Hut, Abdi İbrahim İlaç, Allianz, Eczacıbaşı, Fakir Ev Aletleri, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Vehbi Koç Vakfı gibi büyük markalarla başarılı işlere imza atan mbsays, Index Grup ile bu başarılarına bir yenisini daha ekleyecek gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dubai, İlk Otonom Uçan Taksi Projesini Başarıyla Test Etti Selamlique İstanbul’un SEO ve SEM Ajansı Destex Digital Oldu →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.