İlhamını Doğadan Alan Euro Tasarımları

Grafik Tasarım, Projeler 24 Mar 2016
İlhamını Doğadan Alan Euro Tasarımları

Macaristanlı yaratıcı sanat öğrencisi Barbara Bernat tarafından hazırlanan Euro tasarımları, çarpıcı ve olağan dışı görünüyor.

Para tasarımları genellikle ileri düzeyde grafik tasarımla uğraşanların çok ilgilendiği bir konu. Euro da zaten tasarımı açısından buna çok uygun bir para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Barbara Bernat’ın banknotlarının ana tasarımında ön yüzlerinde hayvan temasını, arka taraflarında da onların alakadar olduğu bitkileri görüyoruz. Sanatçı vizyonunu ve kendi tarzını çizimlerine ustaca yansıtmış, kullandığı hayvanlar ise kurt, karga, geyik, kertenkele gibi orman hayvanları.

Tasarım ve tipografisindeki doğal temayı buna uygun renklerle harmanlayan Bernat’ın tasarımlarında banknotları ışıklı ortama tuttuğunuzda görebileceğiniz bazı sürprizler ve orijinallikler de mevcut. Gölgeler ve ışık oyunlarıyla zenginleştirilen banknotlar, kullanıcısını görsel açıdan tam olarak memnun ederdi diyebiliriz.

Para Grafik Tasarım 10

Euro tasarım 10

Euro tasarım 20

Euro tasarım 50

Euro tasarım 100

Euro tasarım baskı

Euro tasarımlar

Euro tasarım grafik

Para tasarımları 2

Euro tasarım

Para tasarım barbara bernat

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çocukların Hayal Gücüne Sanal Gerçeklik Desteği: Dream Adventures Samsung’tan Görme Engellilere Özel Kampanya: #BeTheirEyes →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.