İki Yıl Üst Üste Yine En İyisi Reklam5!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Tem 2019
İki Yıl Üst Üste Yine En İyisi Reklam5!

Reklam5 tüm dünyada 30 yıldır düzenlenen, “En İyi Bağımsız Ajans” ve “En İyi Web/Mobil Tasarım ve Çözüm Ajansı” kategorilerinde finale kaldığı, sektörün en prestijli ödülleri arasında yer alan Campaign Agency & Brand of the Year ödüllerinde, “Web/Mobil Tasarım ve Çözüm Ajansı” kategorisinde bu yıl da Türkiye’de Agency of the Year ödülüyle onurlandırıldı. 2017 ve 2018 yıllarında üst üste Yılın En İyi Web/Mobil Tasarım ve Çözüm Ajansı ödülüne lâyık görülmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyor. 

2018-2019 yılında müşterilerine Türkiye İş Bankası ve tüm grup markaları, Vestel International – Toshiba TV ve Karsan gibi markaları ekleyen Reklam5, özellikle son 5 yıldır StevieMuseIMAHorizon gibi dünya çapında prestije sahip birçok ödül töreninden aldığı ödüllerle dikkat çekmeye devam ediyor.

“Creative on top of technology” mottosuyla bugüne kadar birçok global ve yerel markaya dijital dünyada yaratıcı çözümler sunan Reklam5, tümüyle kendi ürünü olan R5 Commerce e-ticaret altyapısı ve R5 CMS içerik yönetim sistemi ile dünyada kendi altyapısı ile geliştirme yapan sayılı dijital ajans arasında. Bunların yanı sıra sunduğu kullanıcı deneyimi tasarımı, SEO ve performans pazarlaması, sosyal medya yönetimi, kreatif iletişim çözümleri ile kapsamlı bir dijital pazarlama ve iletişim hizmeti veriyor.

2017’de kurulan New York ofisiyle birlikte global partnerleriyle aynı zaman diliminde hizmet veren Reklam5, 2018 yılının sonlarında başlayan ve yalnızca Kuzey Amerika’da ki e-ticaret platformlarını hedefleyen bir Big Data ve yapay zeka projesiyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TAIGA’ya 5 Yeni Marka! Brainworks İzmir, kreatif ofisini Alsancak'ın en güzel sokağına taşıdı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.