IKEA, Sonos’la Birlikte Akıllı Ses Sistemi Üretecek

IKEA, Sonos’la Birlikte Akıllı Ses Sistemi Üretecek

Ev dekorasyonu denince ilk akla gelen markalardan biri olan IKEA, akıllı ses sistemi ile evinizi tamamen ele geçirmeye hazırlanıyor.

IKEA, – henüz başaramadıysa – evinizin tamamını ele geçirmek istiyor. Neredeyse herkesin evine girmeyi başaran İsveçli ev dekorasyon markası,  IKEA marka akıllı ses sistemiyle dairenizin içini, siz mobilya parçalarını bir araya getirmeye uğraşırken müzikle dolduracak.

“Harika tasarım, müzik ve ses” garantili akıllı ev ses sistemi, Elektronik markası Sonos işbirliğiyle hayata geçirilecek. Geliştirilecek akıllı ses sistemi, kablosuz şarj ve aydınlatma cihazlarının yer aldığı IKEA Akıllı Ev (IKEA Home Smart) koleksiyonu arasına eklenecek.

IKEA Akıllı Ev ürünleri yöneticisi Björn Block, IKEA’nın internet sitesinde yapılan basın açıklamasında “İnsanlara, evleriyle hangi sesi özdeşleştirdiklerini sorduğumuzda birçoğu müziğin evi ev yapan temel özelliklerden biri olduğunu söylediler.” dedi.

Sonos CEO’su Patrick Spence ise bu iş birliği hakkında “Ses, ev tasarımının bir parçası olarak değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. IKEA’yla birlikte insanların evlerinin daha harika görünmesi ve duyulması için ürünler ve deneyimler yaratacağız.” yorumunu yaptı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Enterprise Başarı Hikayesi 2017'de YouTube'da En Çok İzlenen İlk 10 Video →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.