İddaa Facebook Kampanyası: Totemini Anlat

İddaa Facebook Kampanyası: Totemini Anlat

İddaa Facebook kampanyası “Totemini Anlat” ile uğurlara ve totemlere inanan futbol tutkunlarını yarışmaya davet ediyor.

Türkiye’nin en büyük spor tahmin oyunu İddaa, Facebook üzerinden düzenlediği “Totemini Anlat” kampanyası ile futbol tutkunu takipçilerini video ve fotoğraflarla totemlerini paylaşmaya davet ediyor.

Totemini Anlat kampanyasına katılmak isteyen fanatikler, Facebook sayfası üzerinden uygulamaya girdikten sonra totemlerini anlattıkları video ya da fotoğrafı yükleyerek açıklamasını yazıyor. Görsel kullanmak istemeyen takipçiler totemlerini yazıyla anlatabiliyor. Ardından bir maç seçip sonucunu tahmin eden katılımcıların toteminin tutup tutmadığı belirleniyor.

Futbol tutkunlarının forma değiştirmekten maçı tersten izlemeye kadar ilginç totemlerini paylaştığı kampanyada tutan totemlerin videoları çekilerek takipçilerle paylaşılıyor. İşte bu eğlenceli videolardan bazıları:

Kontrpiye

 
 
Şşşşttt

 
 
Ulu Manitu

 
Birbirinden eğlenceli ve yaratıcı totemlerin paylaşıldığı kampanyada ayrıca en beğenilen ilk 3 totemin sahiplerini aralarında Led TV, Playstation 3, iPad Mini gibi ürünlerin bulunduğu muhteşem hediyeler bekliyor.

Alafortanfoni imzası taşıyan Totemini Anlat kampanyası 3 Aralık’a kadar devam edecek. Kampanyanın detayları için İddaa Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turkcell Web Sitesi Yenilendi Çocuklar İçin Eğlenceli IPad Uygulamaları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.