İçerikle Pazarlama Konferansı

İçerikle Pazarlama Konferansı

İçerikle Pazarlama Konferansı, 11 Mayıs 2016 tarihinde Santralİstanbul’da gerçekleştirilecek.

Yeni nesil pazarlama trendleri, dijital dünyada ayakta kalabilmenin sırları, içerik üretmenin ipuçları, pazarlama alanında sosyal medya kullanımı gibi konuların tartışılacağı İçerikle Pazarlama Konferansı, 11 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00-19:00 arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

“İçerik Sizinle Olsun” başlığıyla düzenlenen konferansta içeriğin pazarlamadaki gücü konunun uzmanları tarafından tartışılacak. Batuhan Apaydın (Yemek Sepeti), Hakan Bilginer (Zaytung), Elif Dağdeviren (EDGE Yapım), Yalçın Pembecioğlu (Bigumigu) gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacağı konferans, başlığı ve temasıyla son dönemin en popüler içerikle pazarlama aktivitelerinden birini olan Star Wars filmine atıfta bulunuyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya Bölümü İçerikle Pazarlama ve İçerik Yönetimi dersleri kapsamında düzenlenen konferansta ayrıca, Bilgi Üniversitesi’nden Güventürk Görgülü “İçerikle Değer Yaratma”, İvo Furman ise “Büyük Veriyi İşlemek” konulu birer konuşma yapacak.

Katılımın ücretsiz olduğu konferansla ilgili detaylı bilgiye Pazarlama 3.0 web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilir; gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pazarlama Türkiye Zirvesi Effie Türkiye 2016 Finalistleri Açıklandı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.