IBM SmartCamp İstanbul 2015

IBM SmartCamp İstanbul 2015

Türkiye’de 5. kez gerçekleştirilecek IBM SmartCamp İstanbul, 16 Eylül 2015’te Işık Üniversitesi’nde!

Girişimci, yatırımcı ve deneyimli danışmanları bir araya getiren küresel program IBM SmartCamp, faaliyet süresi 5 yılı aşmamış, küresel vizyonu olan ve akıllı dünya için bulut üzerinde çözüm üreten girişimcilere açık bir etkinlik olarak katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu yıl SmartCamp finalistlerine Silikon Vadisi deneyimi yaşatmak için melek yatırımcı ve seri girişimci Jason Calacanis ve LAUNCH organizasyonuyla işbirliği yapıldı. Etkinlik boyunca seçkin mentorlardan tavsiyeler alan girişimciler; potansiyel müşteriler, partnerler, yatırımcılar ve teknoloji meraklılarına 5’er dakikalık sunumlar yapacak.

Türkiye finalistleri IBM’den senelik $120.000’a kadar ücretsiz bulut servisleri kazanacak ve büyük bir maceraya atılacak. Finalistler; Launch Festival’de canlı sunum yapma fırsatı, IBM Global Entrepreneur of the Year ödülü ve $25.000 yatırım ile LAUNCH inkübasyonda yer alma şansını elde edecek.

Etkinliğe yarışmacı olarak katılmak için 7 Eylül 2015’e kadar şuradan kayıt yaptırmanız, izleyici olmak için ise ücretsiz biletler tükenmeden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Etkinlik ve yarışma hakkında detaylı bilgiye IBM SmartCamp 2015 web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Agile Turkey Summit 2015 27. Kristal Elma Reklam Ödülleri Adayları Açıklandı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.