Volkswagen iBeetle Apple Teknolojisi İle Geliyor!

Volkswagen iBeetle Apple Teknolojisi İle Geliyor!

Volkswagen ve Apple teknolojilerini birleştirdi. Beetle modern değişimine iOS uygulaması ile devam edecek.

Bu yenilik, bir araba için yapılmış ilk Apple uygulaması olacak. 2014 senesi itibariyle, standart coupe Beetle modellerinde bu uygulama kullanılacak.

Özel olarak Beetle için hazırlanmış olan konsola iPhone yerleştirildiğinde Beetle ve Apple entegrasyonu kullanıma geçiyor. Navigasyon, hands-free konuşma ve müzik dinlemek için iPhone’u rahat bir şekilde kullanılabilinecek. Uygulamanın iki farklı seçeneği olacak. iBeetle Coup ve iBeetle Convertible. Efsanevi Beetle arabaları, 2014 senesinde iBeetle olarak piyasaya sunulacak.

Bu iki yeni seri arabada iPhone için konsol bulunacak. Apple iBeetle kullanıcıları için Postcard diye yeni bir uygulama sunacak. Bu uygulama sadece iBeetle’da çalışacak. Bu yeni uygulamanın içerisinde daha az yakıt kullanımı için öneriler, lokasyon paylaşımı için kolaylıklar, sosyal ağlara daha kolay bağlanma gibi yeni özellikler olacağı konuşuluyor.

Bu yeni teknolojik haberle birlikte sistemin nasıl çalışacağı ve Amerikan pazarında bu yeni ürünün nasıl konumlandırılacağı merak konusu oldu.

VW yetkilisi, yeniliklerin Wi-Fi içerip içermeyeceği konusunda ya da farklı özellikler konusunda kesin bir sonuca varmadıklarını söylerken, bu uygulamanın bir tek Apple ile sınırlandırılacağını söyledi.

VW’ye göre iBeetle Apple ile entegrasyonu sağlanmış dünyadaki ilk araba olacak.

Hatta VW biraz daha yenilikçi davranarak arabanın özellikleriyle rengi arasında bir bağ kurmayı hedefliyor.

beetle iphone

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung Tabletleri İçin Zihin Kontrolü Üzerinde Çalışıyor! Facebook Studio 2013 Ödülleri Sahiplerini Buldu! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.