Hürriyet Kampüs Gerçek Zamanlı Pazarlama Örneği

Hürriyet Kampüs Gerçek Zamanlı Pazarlama Örneği

Hürriyet Kampüs, 31 Mart’ta gerçekleşen elektrik kesintisi sırasında yaptığı gerçek zamanlı paylaşım ile rekor erişime ulaştı.

Öğrencinin halinden anlayan ve öğrenciyi tanıyan duruşunu sosyal medyada da her zaman koruyan Hürriyet Kampüs, paylaşımlarıyla organik olarak büyümeye devam ediyor.

31 Mart elektrik kesintisi sırasında yapılan gerçek zamanlı pazarlama örneğiyle rekor kıran Hürriyet Kampüs, organik olarak 239K beğeni ve 3.600.000 erişime ulaştı. Facebook sayfasında 224K takipçisi bulunan Hürriyet Kampüs, önemli olanın takipçi sayısı değil, yaratıcılık sayesinde gelen etkileşim olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Hürriyet Kampüs Gerçek Zamanlı Pazarlama Örneği

Sosyal medya yönetimi mbsays ajansı tarafından yapılan Hürriyet Kampüs’ü Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi Ve Kent Portalı Açıldı McDonald’s Basılı Reklam Kampanyası: Delivering What You Love →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.