Hosting Meetup | Cloud Etkinliği

Hosting Meetup | Cloud Etkinliği

Hosting sektörünün profesyonelleri Hosting Meetup Cloud Etkinliği’nde buluşuyor!

Hosting sektörünün profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı ve sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı “Hosting Meetup Etkinliği”, 19 Ekim Perşembe saat 18:30’da başlıyor.

Hosting Sektörü’nde, Türkiye’nin lider markası konumundaki Natro tarafından düzenlenen etkinlikte “Cloud” konusu masaya yatırılacak ve; gelişen bulut teknolojilerinin geldiği son nokta ve hayatımıza kattığı yenilikler, bulut platformlarının kullanılabilirliği ve bulut mimarilerinin dizaynı, işletmelere değer katacak çeşitli bulut uygulamalarının verimli kullanımı gibi, önemli başlıklar etkinlikte konuşulacak.

Hosting Meetup | Cloud etkinliğinde, Natro Senior Ass. Man. Şenol Yelkenci ve Maestro Panel Tech Lead Oğuzhan Yılmaz, bu alandaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Etkinliğe Kimler Katılabilir?

Herkese açık 200 katılımcı ile sınırlı etkinliğe kayıt için etkinlik sayfasından kayıt formu doldurmanız gerekiyor. Etkinliğe şuradan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Programı:

18:30-19:00: Kayıt ve Networking
19:00-19:50: Bulut Platformları ve Bulut Uygulamaları – Şenol Yelkenci – Natro -Senior Ass. Man. Technology & Infrastructure
19:50-20:10: Etkinlik Arası
20:10-21:00: Hayatınızı Değiştirecek 10 Araç – Oğuzhan Yılmaz- Maestro Panel – Tech Lead
21:00-21:20: Ödüllü Yarışma

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← FMCG Sektörünün Kalbi Bu Kampta Atıyor! Efsaneler Brand Week Istanbul’da Buluşuyor! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.